Popis a značení laserem, laserový popis - Značení laserem, popis laserem - laserový popis, gravírování, pískování, značení materiálů, reklamní popis, reklamní značení, technický popis, technické značení, dekorace skla, matování skla

Popis a značení laserem, Gravírování

Zvětšit

Nabízíme popis reklamních předmětů pomocí 2 typů laserů: CO2 a Fiber.

 

Laser Fiber - Jde o jednu z nejmodernějších technologií popisu předmětů. Je to bezkontaktní metoda, kterou lze značit všechny druhy materiálů, kromě organických materiálů jako je kůže a dřevo. Vyniká svou přesností, stálostí popisu (nelze odstranit běžným používáním) a rychlostí popisu. Při značení nedochází ke vzniku třísek či pilin, jelikož je materiál vysoku teplotou odpařován. Popis je proto čistý a předmět je ihned připraven k zabalení.

Gravírování - Způsob odstraňování materiálu, který postupně nahrazuje rytí. U nás se ke gravírování používá právě Laser Fiber.

 Laser CO2  - Jeden z mnoha plynových laserů. Tento typ využívá oxid uhličitý, neboli CO2 (chemický vzorec). Používá se v průmyslové výrobě pro svůj poměrně velký výkon a efektivitu. Je schopný vytvořit logo i jiný motiv do organických materiálů a plastů.